Logotypy

Lokalna Grupa Działania Dla Miasta Torunia

Treść interaktywna

  • -

Dostępność witryny

Ścieżka nawigacji

Treść strony

Rozpoczynamy konsultacje dot. procedur i kryteriów

rozpoczynamy konsultacje.jpg

Szanowni Państwo

zapraszamy do zapoznania się z dokumentami, które będą obowiązywały w nowym okresie programowania.

Przedstawiamy Procedurę wyboru grantobiorców oraz Kryteria wyboru grantobiorców.

Na Państwa uwagi czekamy do 5. lutego za pośrednictwem załączonych formularzy, drogą mailową na adres biuro@dlatorunia.pl

Uwagi można również skłądac osobiście w godzinach pracy biura.

Lokalna Strategia Rozwoju dla Miasta Torunia

Lokalna Strategia Rozwoju dla Miasta Torunia na lata programowania 2021-2027 została uchwalona 6 czerwca przez Nadzwyczajne walne Zebranie Członków i złozona 7 czerwca o godz. 9:00.

Ruszają prace nad LSR

Projekt bez tytułu (13).png

Szanowni Państwo,

z uwagi na ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego nabór na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju informujemy, że jesteśmy w trakcie prac przygotowawczych do utworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Miasta Torunia na lata 2023-2027, której założenia będzie można realizować w kolejnej perspektywie finansowania UE.

Tworzenie LSR i jej późniejsza realizacja zakłada szeroki udział i zaangażowanie osób z lokalnej społeczności, czyli mieszkańców i reprezentantów podmiotów gospodarczych, społecznych i publicznych. Założenia Lokalnej Strategii są wynikiem konsultacji, rozmów i uwag wszystkich osób zainteresowanych jej tworzeniem. Dlatego zachęcamy serdecznie do udziału w poszczególnych etapach budowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Miasta Torunia.

Termin naboru konkursu mija 7.06.2023 r. Do tego czasu będziemy Państwa zapraszać do udziału m. in. w podsumowaniu diagnozy społecznej obszaru LSR, wypracowaniu celów szczegółowych Strategii, planu działań oraz planu komunikacji:

  • w ramach pracy grup roboczych nad poszczególnymi częściami Strategii (osoby chętne prosimy o wypełnienie formularza lub zgłoszenia telefoniczne lub mailowe: biuro@dlatorunia.pl, 794-687-100);
  • możliwości złożenia swoich uwag/propozycji poprzez Punkt Konsultacyjny LSR dla Miasta Torunia na lata 2023-2027 czynny:

- w pn i czw w godz. 10-13

- w Biurze LGD "Dla Miasta Torunia", ul. Grunwaldzka 38

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mailowego!

  • lub formularze konsultacyjne (konsultacje roboczych dokumentów oraz fiszki projektowe).

Profil w serwisie Facebook

Profil w serwisie Facebook

Stopka strony

© 2016 LGD - wszelkie prawa zastrzeżone

projekt Chillimedia; programowanie Studio Projektowe codeX

do góry